Od 15 czerwca br. Noble Securities rusza z akcją dla Klientów korzystających z usługi doradztwa inwestycyjnego w NS, w ramach której otrzymają oni zwrot 20% wartości zapłaconej prowizji od zleceń zrealizowanych na podstawie wydanych przez NS rekomendacji. Uczestnicy akcji w okresie jej obowiązywania mogą otrzymać zwrot nawet do 2000 zł.

Akcja obowiązuje do 30 sierpnia 2019 r. 

Zapoznaj się ze szczegółami akcji


Usługa doradztwa inwestycyjnego w NS. Jak z niej skorzystać ?

Jeśli jesteś Klientem NS:

  • Wypełnij test odpowiedniości
  • Noble Securities dopasuje strategię inwestycyjną w oparciu o Twoją wiedzę i doświadczenie z zakresu inwestycji, sytuację finansową oraz cele inwestycyjne i akceptowany przez Ciebie poziom ryzyka  
  • Podpisz umowę doradztwa inwestycyjnego

Jeśli nie jesteś jeszcze Klientem NS:

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS") i jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Inwestowanie w instrumenty finansowe w związku z usługą doradztwa inwestycyjnego może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl (zakładka Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). Prezentowany materiał nie stanowi rekomendacji zachowań inwestycyjnych. Materiał jest chroniony prawem autorskim NS. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.