Inwestuj z NS
Złóż zlecenie SMS

NOBLE ORDER

Nowy sposób przekazywania i realizacji rekomendacji, który pozwala na złożenie zlecenia z poziomu otrzymanej wiadomości SMS.

Informacje o usłudze na NobleSecurities.pl Chcę wiedzieć więcej

Jak to działa?

Krok 1:

Informację o  wysłanej przez NS rekomendacji oraz link do formularza zlecenia otrzymujesz w wiadomości SMS,

Rekomendacja SMS
Krok 2:

link kieruje do okna, w którym widoczne są parametry zlecenia,

Formularz WWW
Krok 3:

zatwierdzasz swoje zlecenie osobistym kodem PIN

Kod PIN
Krok 4:

po wysłaniu zlecenia otrzymasz wiadomość SMS z informacją o jego statusie.

Status Zlecenia
Sprawdź jakie to proste!
Chcę wiedzieć więcej, proszę o kontakt
Informujemy że, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, („NS”) przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa, nr KRS 0000018651. Pana/Pani dane osobowe, na podstawie poniższej zgody, będą przetwarzane przez NS w celu przekazywania przez NS do Pana/Pani informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub używania przez NS wobec Pana/Pani, dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów. W treści poniższej zgody poprosimy Pana/Panią o podanie: imienia i nazwiska oraz adresu e-mail lub numeru telefonu. Uprzejmie informujemy, że po udzieleniu zgody będzie Panu/Pani przysługiwać prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. NS nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji przetwarzając Pani/Pana dane osobowe Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania informacji odnośnie usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Noble Securities S.A. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Wyrażam zgodę na używanie wobec mnie, przez Noble Securities S.A. dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS") i jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Inwestowanie w instrumenty finansowe może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Warunkiem skorzystaniem z usługi doradztwa jest pozytywny wynik oceny odpowiedniości oraz zawarcie umowy o świadczenie usług maklerskich i brokerskich wraz z aneksem dotyczącym obsługi zleceń z wykorzystaniem wiadomości sms. Inwestor samodzielnie ponosi koszty związane ze świadczeniem usług telekomunikacyjnych. Warunkiem niezbędnym jest posiadanie telefonu z obsługą wiadomości sms. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na: noblesecurities.pl (zakładka: Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). Prezentowany materiał nie stanowi rekomendacji zachowań inwestycyjnych. Materiał jest chroniony prawem autorskim NS. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.