Usługa Noble Securities S.A. obejmuje kompleksową obsługę w zakresie zawierania transakcji i reprezentowania Klientów na rynkach organizowanych przez Towarową Giełdę Energii S.A.

Jesteśmy podmiotem aktywnym na rynkach towarowych od 2005 roku, zaś nasze usługi oferowane Klientom są nieustannie poszerzane i rozwijane, w oparciu o wysoko wykwalifikowany zespół maklerów giełd towarowych oraz udostępnianą Klientom wyspecjalizowaną platformę transakcyjną NSenergy. Za pośrednictwem platformy Klienci mogą dokonywać transakcji na towary, takie jak: pszenica czy żyto. Już wkrótce kolejne produkty pojawią się w ofercie Noble Securities!

Podmioty zainteresowane współpracą z Noble Securities S.A. w zakresie usług Rynku Towarów Rolno - Spożywczych Towarowej Giełdy Energii S.A. zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 7:30 - 16:00 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

tel.: +48 22 213 22 58 

faks:+ 48 12 638 25 03

Skontaktuj się z nami i stań się aktywnym uczestnikiem rynku rolno-spożywczego

DLACZEGO NOBLE SECURITIES?

Jako pierwsi zdobyliśmy Nagrodę Prezesa Towarowej Giełdy Energii S.A. za wkład w rozwój Rynku Praw Majątkowych, ponadto:


Jesteśmy instytucją nadzorowaną przez KNF

Od 2005 r. działamy na TGE

Zdobyliśmy kilkanaście nagród Platynowego Megawata


Powyższa informacja stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS"). Szczegółowe informacje o usługach NS dostępne są na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.