Dom maklerski Noble Securities S.A. we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A, pod patronatem medialnym Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”, kontynuuje spotkania dla inwestorów z cyklu #InwestStory – Do inwestowania jeden krok! Pierwsze spotkanie już 6 marca 2018 roku w Radomiu. 

Cykl spotkań #InwestStory, dom maklerski Noble Securities S.A., rozpoczął w październiku 2017 r. W ramach cyklu eksperci domu maklerskiego oraz przedstawiciele Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. odwiedzili 9 miast. Spotkania odbyły się w Krakowie, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Toruniu oraz Częstochowie. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów oraz osób rozpoczynających swoją przygodę z giełdą. W spotkaniach udział wzięło ok. 1000 osób. 

Pod koniec zeszłego roku część domów maklerskich ruszyła w Polskę by spotkać się z inwestorami. W spotkaniach, jak niedawno podała Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., uczestniczyło blisko 4000 inwestorów chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat inwestowania na giełdzie. Tak liczna grupa bardzo mnie cieszy. Pokazuje to, że zainteresowanie giełdą stale rośnie. Dla nas #InwestStory to możliwość bezpośredniego kontaktu z inwestorami indywidualnymi w każdym regionie Polski, a także okazja do interakcji inwestorów z naszymi ekspertami, którzy na co dzień swoimi działaniami wspierają rynek kapitałowy. Dzięki spotkaniom mamy szansę lepiej zrozumieć potrzeby obecnych uczestników rynku i przygotować ofertę, która spełni ich oczekiwania – mówi Grzegorz Zawada, wiceprezes zarządu Noble Securities S.A.

Kontynuacja spotkań z cyklu #InwestStory – Do inwestowania jeden krok!, ma na celu przekazanie inwestorom z innych miast niezbędnej wiedzy związanej z praktycznymi aspektami analiz: technicznej oraz fundamentalnej, które są nieodłącznym elementem inwestowania na giełdzie. Noble Securities S.A. wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., już w marcu wyruszają w Polskę. Spotkania odbędą się: 6 marca w Radomiu, 14 marca w Kaliszu, 21 marca w Kielcach, 28 marca w Gorzowie Wielkopolskim. 

Przed nami ostatnie 4 miasta. Liczę, że również tym razem uda nam się dotrzeć do szerokiego grona osób zainteresowanych giełdą - dodał Grzegorz Zawada. 

#InwestStory, to przedsięwzięcie, które jest doskonałą okazją do osobistego spotkania się inwestorów z analitykami, którzy na co dzień odpowiadają za sporządzanie rekomendacji w domu maklerskim Noble Securities S.A., jak i również współpracują z Gazetą Giełdy i Inwestorów „Parkiet” przy tworzeniu portfela fundamentalnego. Po zakończeniu części merytorycznej wszyscy uczestnicy spotkania zaproszeni zostaną na przyjęcie koktajlowe, podczas którego będą mieli możliwość poznać przedstawicieli Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz porozmawiać o sytuacji na rynku.

Spotkania z cyklu #InwestStory – Do inwestowania jeden krok! koncentrują się na tematyce związanej z instrumentami notowanymi na GPW. Dzięki spotkaniom inwestorzy dowiedzą się jak inwestuje się w spółki dywidendowe, a także jaka jest różnica pomiędzy analizą fundamentalną a techniczną.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać rejestracji poprzez stronę internetową: inweststory.noblesecurities.pl