Dom Maklerski Noble Securities S.A.
obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:
Dealer / Junior Dealer
Miejsce pracy: Warszawa
Dział: Biuro Sprzedaży w Departamencie Rynków Zagranicznych

Wymagania:

  • absolwenci oraz  studenci IV i V roku (preferowane kierunki ekonomiczne),
  • znajomość rynków finansowych,
  • komunikatywność, rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • samodzielność, dyspozycyjność,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem.

Zakres obowiązków:

  • rozbudowa i systematyzacja bazy kontaktów sprzedażowych,
  • aktywne pozyskiwanie klientów (kontakt telefoniczny oraz mailowy),
  • prowadzenie szkoleń z zakresu systemów transakcyjnych, oferty i rynków finansowych,
  • utrzymywanie relacji z klientami rzeczywistymi.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe oraz uzależnione od wyników,
  • po okresie próbnym podpisanie umowy na czas nieokreślony,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w Domu Maklerskim ,
  • bieżący kontakt z międzynarodowym rynkiem finansowym,
  • udział w realizacji interesujących projektów z doświadczonymi ludźmi z branży,
  • pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny oraz kartę Multisport Benefit System.

PRACUJĄC W NOBLE SECURITIES OTRZYMASZ:

Stabilne warunki zatrudnienia
Opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny
Umowę o pracę
Karnet Multisport Benefit System
Możliwość rozwoju zawodowego
Ubezpieczenie na życie

Aplikacje (CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj).

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.