Dom Maklerski Noble Securities S.A.
obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:
Programista C++
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Dobra znajomość C/C++
  • Podstawowa znajomość języka SQL i baz danych (MySQL, PostgreSQL)
  • Podstawowa znajomość języka JAVA
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego rozumienia dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość funkcjonowania rynku kapitałowego i/lub rynku FOREX
  • Znajomość platformy transakcyjnej MetaQuotes 4/5
  • Znajomość języka Python
  • Znajomość narzędzia GIT lub innego systemu kontroli wersji

Zakres obowiązków:

  • Implementacja oprogramowania
  • Udział w projektowaniu systemów
  • Wdrażanie, testowanie i dokumentowanie rozwiązań informatycznych
  • Opracowywanie scenariuszy testowych aplikacji biznesowych
  • Współpraca z programistami w zakresie rozwiązywania wykrytych problemów
  • Współpraca przy tworzeniu harmonogramu projektów
  • Dokumentowanie kodu

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach przy wytwarzaniu i utrzymaniu systemów  transakcyjnych umożliwiających handel na rynkach Forex, GPW oraz TGE
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (B2B, umowa o pracę)
  • Wygodne stanowisko programistyczne z oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny oraz kartę Multisport Benefit System

PRACUJĄC W NOBLE SECURITIES OTRZYMASZ:

Stabilne warunki zatrudnienia
Opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny
Umowę o pracę
Karnet Multisport Benefit System
Możliwość rozwoju zawodowego
Ubezpieczenie na życie

Aplikacje (CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj).

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.