Dom Maklerski Noble Securities S.A.
obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:
Programista Bazy Danych
Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • biegła znajomość baz danych PostgreSQL (lub bazy danych Oracle),
  • bardzo dobra znajomość języka PL/pgSQL lub PL/SQL,
  • wysokorozwinięte umiejętności analityczne.

Mile widziane:

  • znajomość funkcjonowania rynku kapitałowego,
  • znajomość języka skryptowego PERL,
  • umiejętność programowania w DELPHI,
  • znajomość środowisk systemu LINUX,
  • podstawy języka PHP,
  • podstawy front-endowych technologii Web (HTML5, Ajax, CSS, jQuery).

Zakres obowiązków:

  • implementacja oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją,
  • przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne,
  • współpraca przy tworzeniu harmonogramu projektów,
  • optymalizację kodu pod kątem szybkości reakcji na zdarzenia,
  • dokumentowanie kodu.

Oferujemy:

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia (b2b, umowa o pracę, umowa cywilno-prawna),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazne środowisko w pracy oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny oraz kartę Multisport Benefit System,

PRACUJĄC W NOBLE SECURITIES OTRZYMASZ:

Stabilne warunki zatrudnienia
Opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny
Umowę o pracę
Karnet Multisport Benefit System
Możliwość rozwoju zawodowego
Ubezpieczenie na życie

Aplikacje (CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj).

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.