Dom Maklerski Noble Securities S.A.
obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:
Doradca Klienta
Miejsce pracy: Kielce

Wymagania:

  • wiedza w zakresie rynków kapitałowych oraz zasad działania rynków regulowanych,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • wiedza w zakresie instrumentów finansowych,
  • łatwość w budowaniu i podtrzymywaniu długofalowej relacji z Klientem,
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • gotowość do ciągłego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności,
  • wysokie umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne,
  • zaangażowanie, rzetelność i samodzielność w działaniu oraz umiejętność skutecznego organizowania czasu pracy,
  • wiedza w zakresie instrumentów finansowych zainteresowanie rynkami giełdowymi.

Mile widziane:

  • licencja maklera papierów wartościowych,
  • prywatne doświadczenia inwestycyjne,
  • minimum roczne doświadczenie związane z usługami w zakresie instrumentów finansowych, zdobyte w firmie inwestycyjnej, banku prowadzącym działalność maklerską lub podmiocie będącym agentem firmy inwestycyjnej.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • bieżąca obsługa klientów domu maklerskiego (przyjmowanie i realizowanie dyspozycji oraz zleceń klientów),
  • aktywna sprzedaż usług Domu Maklerskiego,
  • umiejętność dopasowania produktów finansowych do profilu klienta,
  • profesjonalna obsługa Klientów w zakresie szeroko pojętych inwestycji,
  • dbanie o zgodną z standardami jakość sprzedaży i obsługi Klienta
  • podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • system premiowy oparty o indywidualne i zespołowe wyniki pracy,
  • przyjazne środowisko w pracy oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny oraz kartę Multisport Benefit System,
  • udział w inicjatywach rozwojowych,(wydarzenia promocyjne, spotkania wyjazdowe),
  • wyjazdy integracyjne.

PRACUJĄC W NOBLE SECURITIES OTRZYMASZ:

Stabilne warunki zatrudnienia
Opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny
Umowę o pracę
Karnet Multisport Benefit System
Możliwość rozwoju zawodowego
Ubezpieczenie na życie

Aplikacje (CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj).

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.