Dom maklerski Noble Securities S.A., we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A, pod patronem medialnym Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet, dnia 4 października br. rozpoczął w Krakowie, swój pierwszy cykl spotkań edukacyjnych. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów oraz osób rozpoczynających swoją przygodę z giełdą, czego dowodem jest duża liczba osób uczestniczących w spotkaniach.

#InwestStory w Warszawie z Noble Securities i GPW

#InwestStory to okazja do bezpośredniego kontaktu inwestorów z analitykami, którzy odpowiadają za sporządzanie rekomendacji, a także współpracują z Gazetą Giełdy i Inwestorów „Parkiet” przy tworzeniu portfela fundamentalnego oraz portfela technicznego. #InwestStory to też kuluarowe rozmowy z przedstawicielami domu maklerskiego Noble Securities S.A. oraz Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

W ramach cyku #InwestStory przedstawiciele Noble Securities S.A. oraz Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. spotkali się z inwestorami w takich miastach jak: Kraków, Gdynia, Katowice, Poznań, Wrocław i Warszawa. Łącznie na spotkania zapisało się ponad 1400 osób.

#InwestStory w Warszawie z Noble Securities i GPW

Dnia 15 listopada br. na Sali Notowań GPW w Warszawie, odbyło się już 6 spotkanie w ramach cyklu #InwestStory. Zainteresowanie spotkaniem przerosło oczekiwania organizatorów. W spotkaniu uczestniczyło blisko 250 osób, co pokazało jak ważnym elementem inwestowania na giełdzie jest zdobywanie i pogłębianie wiedzy, o czym podczas swojego wystąpienia wspomniał Grzegorz Zawada, wiceprezes domu maklerskiego Noble Securities S.A.

Spotkanie poprowadził Przemysław Tychmanowicz, redaktor Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”. Kluczowym punktem spotkania, było powitanie uczestników przez Michała Cieciórskiego, wiceprezesa Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., który podczas wypowiedzi mówił o istocie edukacji inwestorów, która przyczynia się do wzrostu płynności rynku oraz pomaga gospodarstwom domowym podejmować świadome decyzje finansowe. Jednocześnie wspomniał o wzroście obrotów na Głównym Rynku w pierwszej połowie 2017 r., który został wygenerowany przez inwestorów indywidualnych, a to pokazuje jak duży wpływ mają inwestorzy na kształtowanie rynku.

#InwestStory w Warszawie z Noble Securities i GPW

Kolejnym elementem spotkania, który różnił się od dotychczasowej formuły cyklu spotkań, była konfrontacja, której moderatorem był Piotr Zając, redaktor Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”. Konfrontacja miała na celu pokazać różnicę, ale też korzyści płynące z analizy technicznej oraz analizy fundamentalnej. Aktywni uczestnicy spotkania mieli możliwość otrzymać książki Alberta Rokickiego „Jak inwestować na giełdzie i osiągnąć zysk”.

Pozostałe spotkania z cyklu #InwestStory odbędą się w Łodzi, Toruniu i Częstochowie.

 

Noble Securities S.A. na półmetku cyklu spotkań #InwestStory