Webinar dla deweloperów szukających finansowania na rozwój swojego biznesu
Kto zyskuje, kto traci?
Obligacje deweloperów oraz sytuacja na polskim rynku mieszkaniowym po III kwartale 2025 r.
22 października 2025, godz. 12:00
Czas trwania do 60 minut. Webinar odbędzie się na platformie GoToWebinar.
W programie:
Przegląd sytuacji na Rynku Obligacji Deweloperów
Analiza kluczowych parametrów emisji oraz aktywności emitentów.
Profil i struktura przeprowadzonych emisji.
Najważniejsze trendy i zmiany na rynku obligacji deweloperskich.
Aktywność i preferencje inwestorów na rynku obligacji.
Sytuacja na Polskim Rynku Mieszkaniowym
Sprzedaż mieszkań deweloperskich na osi czasu.
Sprzedaż mieszkań deweloperskich na poszczególnych rynkach w Polsce.
Wielkość oferty i czas wyprzedaży oferty deweloperów.
Wielkość oferty na rynku wtórnym.
Ceny na rynku pierwotnym i wtórnym.
Ustawa o jawności cen i jej efekty.
Sesja Q&A
Czas na pytania uczestników
Osoby zapisane na webinar otrzymają dostęp do nagrania
Webinar poprowadzą:
Tomasz Krzyk, CFA Dyrektor Departamentu Bankowości Inwestycyjnej, Noble Securities
>
Praktyk rynku kapitałowego od 2010 r. Od blisko 5 lat kieruje kilkunastoosobowym zespołem bankowości inwestycyjnej w NS. Ekspert w dziedzinie analizy przedsiębiorstw i modelowania finansowego. Specjalizuje się w projektach emisji obligacji. Uczestniczył w złożonych projektach strukturyzacji kapitałowej i ofertach papierów dłużnych o wartości ponad 5 mld złotych.
Marcin Krasoń, Ekspert rynku nieruchomości, Otodom Analytics
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży mieszkaniowej i finansowej. W Otodom odpowiada za rozwój biznesu, w tym za Otodom Analytics. Jako ekspert rynku mieszkaniowego regularnie pojawia się w mediach oraz jako panelista czy prezenter na konferencjach branżowych.
Wypełnij formularz i zapisz się
Wiadomość stanowi informację handlową i jest upowszechniana w celu reklamy lub promocji usług Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Prosta 67, Warszawa 00-838, nr KRS 0000018651, biuro@noblesecurities.pl, dalej „NS”). Prezentowany podczas spotkania materiał ma charakter wyłącznie edukacyjny, nie stanowi oferty ani zaproszenia do emisji jakichkolwiek instrumentów finansowych oraz nie stanowi porady prawnej ani podatkowej. Zawarte w prezentowanym podczas spotkania materiale wyniki, dane oraz informacje finansowe odnoszą się do przeszłości i nie stanowią pewnego wskaźnika na przyszłość. Szczegółowe informacje o usługach dla przedsiębiorstw świadczonych przez NS dostępne są na: www.noblesecurities.pl (zakładka o nas/ Regulacje/ Doradztwo dla przedsiębiorstw). Materiał jest chroniony prawem autorskim NS.