Bezpłatny webinar

Strategia Trend Following

Jak poruszać się w królestwie trendu?
Jak wykorzystać go do generowania zysków?

17 lipca 2024 r. godz. 18:30

Weź udział w  bezpłatnym spotkaniu z naszym ekspertem

Jacek Borawski
 

Strategia Trend Following

1
prosta do zrozumienia
2
nie wymaga skomplikowanych, dodatkowych analiz
3
może generować stosunkowo wysokie zyski
4
może chronić kapitał przed utratą wartości
5
pozwala na mniej stresowe i bardziej zdyscyplinowane inwestowanie
 
Zapraszamy na spotkanie online z naszym ekspertem od analizy technicznej, Jackiem Borawskim już 17 lipca o godzinie 18:30.
Ze spotkania dowiesz się:
  • na czym dokładnie polega i jak zrozumieć strategię Trend Following
  • w jaki sposób ją stosować, by generować jak najwyższe zyski przy minimalizowaniu ryzyka
  • czy strategia Trend Following jest skuteczna (porównanie z innymi strategiami)
Po spotkaniu będzie również czas na pytania i odpowiedzi (sesja Q&A)
 

Jacek Borawski
analityk, ekspert analizy technicznej
Departament Analiz i Doradztwa w Noble Securities S.A.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, posiada ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe w domach maklerskich (DI BRE Banku S.A., DM PKOBP, DM BPS), w tym ponad 20-letnie związane z analizą techniczną.

Twórca bloga o analizie technicznej Stockmasters.pl, wielokrotny wykładowca konferencji Wall-Street, Strefy Inwestorów oraz Wyższych Uczelni Ekonomicznych w całej Polsce.

Autor licznych publikacji analitycznych takich jak „Modelowy Portfel Inwestycyjny” (2002 r.), tygodniowy raport „Byki i Niedźwiedzie” (od 2004 r.) oraz komentarzy porannych.

Pamiętaj!

Wyrażając zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, otrzymasz dostęp do nagrania video spotkania - dzięki temu będziesz mógł obejrzeć je ponownie w dowolnym momencie.

 

Wypełnij formularz i zapisz się

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Noble Securities S.A. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej
Wyrażam zgodę na używanie wobec mnie, przez Noble Securities S.A. dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów

Informujemy, że warunkiem uczestnictwa w spotkaniu online jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, zaakceptowanie Regulaminu serwisu oraz wyrażenie zgody na kontakt zgodnie z powyższymi informacjami.

Jednocześnie informujemy, że na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy link dostępu do spotkania on-line, natomiast telefonicznie (podczas rozmowy lub SMS), przypomnimy Ci o nadchodzącym terminie spotkania.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, („NS”) ul. Prosta 67, 00-838 Warszawa, nr KRS 0000018651. ...więcej
Dołącz do nas  Dom Maklerski Noble Securities S.A. Dom Maklerski Noble Securities S.A. X

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS"). Inwestowanie w instrumenty finansowe może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Prezentowany podczas spotkania materiał ma charakter wyłącznie edukacyjny i nie stanowi rekomendacji zachowań inwestycyjnych. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem dostępne są na: www.noblesecurities.pl (zakładka: Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). Ocena odpowiedniości usługi dokonywana jest przed zawarciem umowy o świadczenie usług maklerskich i brokerskich.